Amigurumi doll Emma pattern is available

Print Friendly and PDF
My amigurumi doll Emma finally became a pattern. You can find the English pattern on Craftsy and on Ravelry. For the pattern I changed few little details compared to the original Emma doll. I was not entirely happy with the striped sleeves as making the seamless colour change after every row was very fiddly and not worth it. So I decided to change the design a little and also make a frilly edge for the sleeve. The skirt got the same frilly edge as the sleeves and the bloomers underneath the dress. Instead of adding the flower to the shoe I embellished it with a narrow satin ribbon and a bow. I am really happy how the doll and the pattern turned out. The skill level for the pattern is advance intermediate but I included photo tutorials for all the steps so a beginner with some crocheting skills should be able to make the doll. I received very good reviews from my pattern testers so this motivates me a lot.

***

Minu Emma nukust valmis viimaks ometi ka heegeldamise juhend. Juhend on küll inglise keeles, aga huvilised leiavad selle minu juhendite poodidest Craftsy ja Ravelry. Juhendi jaoks tegin nukule ka väikesed muudatused võrreldes esimese Emma nukuga. Ma ei olnud täiesti rahul triibuliste kleidivarrukatega. Kasutasin nende heegeldamiseks nähtamatu lõngavahetuse tehnikat, kuid see oli nii aeganõudev ja tulemus ei olnud just see, mis ootasin. Nii otsustasin varrukaid natuke muuta ja teha neile ka satsilise serva. Ka seelik sai samasuguse satsilise ääre nagu varrukatel ja püksikestel kleidi all. Kingad kaunistasin lille asemel satiinpaela ja lipsuga. Ma olen lõpptulemusega ja ka juhendiga ise väga rahul. Juhend on mõeldud pigem heegeldamises juba edasijõudnudtele, kuid ma lisasin palju pilte igast nuku valmistamise etapist, nii et ka mõningase kogemusega algajad peaksid sellega kenasti hakkama saama. Sain juhendi testijatelt väga hea hinnangu, mis motiveerib mind väga tugevalt. 


I used one of my favourite yarns for amigurumi to crochet the doll - DROPS Muskat. The yarn is not easy to work with, it is quite splitty but it is mercerized cotton and has a very nice sheen to it. There are also many bright and subtle colour nuances available which I really like. When I finished the first Emma doll I also shared the picture on Garnstudio DROPS Design's Facebook page and I was so surprised that she became so popular. It was not my initial plan to write a pattern because the doll was just supposed to be a gift for my daughters friend. So many people contacted me and asked about the pattern so I eagerly started working on it. I always make notes when I crochet something so fortunately I did not have to start from the very beginning.
***

Emma heegeldamiseks kasutasin DROPS Muskat lõnga - ühte oma mänguasjade heegeldamise lemmiklõngadest. Selle lõngaga väga lihtne töötada ei ole, sest koosneb väga paljudest kiududest, aga ta on merseriseeritud puuvillane lõng ja seetõttu on tal väga kena läige. Samuti on saadaval palju erksaid ja pastelseid värvitoone, mis mulle väga meeldib. Kui ma oma esimese Emma nuku valmis sain, siis postitasin pildi ka lõngatootja Garnstudio DROPS Design Facebooki lehele. Ma olin nii üllatunud, et ta nii populaarseks osutus. Mu esialgne plaan ei olnud üldse nuku heegeldamise juhendit kirjutada, temast pidi saama lihtsalt kingitus minu tütre sõbrannale. Kuna aga paljud inimesed võtsid minuga ühendust ja küsisid juhendi kohta, siis asusingi õhinaga selle koostamise kallale. Tavaliselt teen ikka märkmeid, kui ma midagi heegeldan ja nii õnneks ka seekord, et ei pidanud täiesti otsast alustama.Emma will make any little girl very happy. Get your pattern and spread the word among your craftsy friends. If you have any questions about the pattern, please contact me for help. Happy crocheting!

***

Emma teeb kindlasti iga väikese tüdruku väga õnnelikuks. Kui oled huvitatud eestikeelsest juhendist, siis anna endast kindlasti märku. Siis tõlgin juhendi ka kindlasti eesti keelde.
   
 

1 comment:

Back To Top