New pattern - Huggy Monster

Print Friendly and PDF


I could not believe it when I realized that it has been almost four months since I publsihed my last pattern - Bibi the Ballerina Bear. I do not know where the time has flown but I am happy to announce that my new pattern for Huggy Monster is now available in my usual pattern stores: EtsyRavelry and Craftsy. The pattern is easy and includes many useful tips and tricks and a lot of pictures to help you along. I encourage also beginners to try it because everything in the pattern is explained in detail. If you get in trouble and can not understand some parts, you are always welcome to contact me. I am happy to help!

***

Ma ei suutnud uskuda, kui avastasin, et viimase heegeldamise juhendi avaldamisest on juba peaaegu neli kuud möödas. Ma ei tea, kuhu see aeg küll lennanud on, kuid nüüd on mul hea meel teatada, et Kallikolli inglisekeelne heegeldamise juhend on saadaval minu tavalistes müügikohtades: EtsyRavelry ja Craftsy. Juhend on pigem lihtsate killast ja seal on palju nõuandeid ning pilte kogu heegeldamise ja kokkupanemise protsessist. Julgustan ka algajaid heegeldajaid kätt proovima, sest kogu protsess on detailselt juhendis ära seletatud. Kui aga sellegipoolest tekib mõne koha peal küsimusi, siis võib alati minu käest küsida. Aitan rõõmuga!


Huggy Monster came first to life when I made some toys for a Christmas charity project. It is a friendly little guy and its wide open arms just welcome you to hug it. I got so much positive feedback so I decided to make the pattern also available. If you crochet the toy based on the original pattern you will get a 17 cm (6.7 inches) tall amigurumi monster. I made two additional monsters using finer yarn and smaller crochet hooks. For one monster I added a flower, embroidered some eyelashes and I got a pretty girl monster. The third one turned out so small. This gave me the idea to add a pacifier and make a baby monster. I got myself a lovely monster family by just changing a few things in the pattern and adding some cute details. Originally the pattern had instructions only for crocheting the big monster. As the monster family turned out so adroable I decided to add the modification kit to make a monster family as well.  

***

Kallikoll sündis esmakordselt, kui heegeldasin mõned mänguasjad heategevusliku jõulukampaania tarvis. Kallikoll on sõbralik tegelane ja tema avali käed lausa kutsuvad teda kallistama. Kui kallikollid esimest korda avalikkuse ette tõin, siis sain palju meeldivat tagasisidet, mistõttu otsustasin ka juhendi selle heegeldamiseks avalikuks teha. Kui see mänguasi heegeldada originaaljuhendi järgi, siis saab umbes 17 cm kõrguse amigurumi kolli. Tegin veel lisaks kaks kolli peenemast lõngast ning väiksemate heegelnõeltega. Ühele kollile lisasin lille "juustesse", tikkisin ripsmed ja sain kena kollitüdruku. Kolmas koll sai nii väike, mis andis mulle idee teha talle ka lutt ning muuta ta beebikolliks. Sain omale armsa kolliperekonna, muutes juhendis vaid väikseid asju ning lisades mõne kavala detaili. Originaalis oli Kallikolli juhendis ainult õpetus suure kolli heegeldamiseks, aga kolliperekond tuli nii vahva välja, et viimasel hetkel lisasin ka instruktsioonid emme- ja beebikolli heegeldamiseks.


If you finish your monsters, send me pictures, share them on Facebook or tag me on Instagram (@smartapplecreations). I would love to see them!

***

Kui oma kollid olete valmis saate, siis palun saatke ka mulle pilte, jagage neid minu Facebooki lehel või linkige minu kasutajaga Instagramis (@smartapplecreations).


Thank you for visiting!
Aitäh, et läbi astusid!

No comments:

Post a Comment

Back To Top