Amigurumi design contest "Circus"

Print Friendly and PDF
Hubert the Circus Pig and Bella the Baby Orangutan Circus Ballerina are taking part in the auditions for the cutest circus character in this year's amigurumi design contest hosted by amigurumipatterns.net. This is already the third annual amigurumi design contest and this year's contest theme is "Circus". It is my second time to enter. I had so much fun creating this year's characters and entering this kind of contest is a great opportunity to show off my work. There are 235 cute entries in total. I would be very grateful if you could take a moment to vote for my characters! Voting ends on December 9th, 2015. Please do the following:
1. Go to the voting page HERE. 
2. Choose 5 of your favourite characters by clicking the heart button (you have to choose exactly five for a pop-up window to appear).
3. Enter your name and email to the pop-up window to submit your vote.

***

Tsirkusepõrsas Hubert ja orangutanibeebi Bella võtavad osa kõige armsama ja vahvama tsirkuseartisti valimistest tänavusel amigurumi disainide konkursil, mida korraldab amigurumipatterns.net. See on juba kolmas selline võistlus ja sellel aastal on teemaks tsirkus. Minul on teine kord sellisest võistlusest osa võtta. Mul oli väga lõbus neid tegelasi heegeldada ja sellisel võistlusel osalemine on hea moodus oma töid laiemale vaatajaskonnale tutvustada. Erinevaid vahvaid võistlustöid on kokku 235. Oleksin väga tänulik, kui võtaksite väikse hetke, et minu võistlejate poolt hääletada! Hääletamine lõpeb 9. detsembril 2015.a. Selleks on vaja teha siis järgmist:
1. Mine hääletamise lehele (inglisekeelne) SIIN.
2. Vali 5 oma lemmiktegelast klikkides punasel südamel pildi nurgas 
3. Kui täpselt 5 on valitud, siis tuleb ette aken, kuhu tuleb sisestada oma nimi ja e-maili aadress ning seejärel oma hääl ära saata.


I would now like to introduce you Bella the Baby Orangutan and Hubert the Pig.

Bella was born in circus. Although she is just a baby orangutan, she has already found her passion in dancing. She is very flexible and graceful and enjoys performing in her pretty tutu and little pink hat. I started to make the amigurumi orangutan baby already last fall. Somehow I could not find inspiration to finish it and her head was sitting in my unfinished-projects-box all this time. When the contest was announced I new right away what to do with the monkey. I used 100% cotton yarn (Drops Muskat) for the amigurumi monkey and a shiny cotton and polyester blend for the skirt, hat and umbrella.

***

Nüüd tutvustan orangutan Bellat ja siga Hubertit ka natuke lähemalt. Bella on sündinud tsirkuses. Kuigi ta on alles beebi orangutan, on ta leidnud juba omale tõelise kire tantsimises. Ta on väga paindlik ja graatsiline ning ta väga naudib esinemist oma ilusas seelikus ja väikses roosas kübaras. Tegelikult hakkasin seda orangutani heegeldama juba eelmisel sügisel, aga ei leidnud endas tema lõpetamiseks piisavalt inspiratsiooni ning ta jäi konutama karpi koos teiste poolikute töödega. Kui aga see võistlus välja kuulutati, siis teadsin ma kohe, mida selle ahviga ette võtta. Ahvi heegeldamiseks kasutasin 100%-list puuvillast lõnga ja aksessuaarideks läikega puuvilla-polüesteri segulõnga.   

Although Hubert is only a little pig he is a master of balancing acts on a ball. He wants to be the best and practices all the time. His act is a big hit every night and that makes him smile. The amigurumi pig was on my mind also already before the contest. I adjusted my idea a little by making him pants and a hat and a whimsical circus character was born. Crocheting the ball was quite a challenging task. I did not want to make the usual horizontal stripes but wanted to try something different. It took quite a lot of experimenting and frogging before I got all the colour changes just right. I think it looks really great. The amigurumi pig is crocheted with 100% cotton (Drops Muskat). 

***

Kuigi Hubert on alles väike põrsas, on ta pallil tasakaalutrikkide tegemise meister. Ta tahab olla parim ning harjutab pidevalt. Tema esinemisnumbrit saadab tsirkuses igal õhtul suur menu ja see paneb ta laialt naeratama. Selle amigurumi põrsa mõte idanes peas mul ka juba ammu enne võistlust. Arendasin natuke seda ideed, heegeldades talle jalga püksid ja pähe mütsi ning oligi kelmikas tsirkusetegelane sündinud. Palli heegeldamine oli paras väljakutse. Ma ei tahtnud seekord teha tavalisi horisontaalseid triipe, vaid proovida midagi uut. Päris pikka eksperimenteerimist ja mitmeid kordi üles harutamist sain värvivahetused kõik õigesti paika. Minu meelest näeb pall nüüd väga hea välja. Amigurumi siga on samuti heegeldatud 100%-lisest puuvillasest lõngast (Drops Muskat).     

Fingers crossed that my characters will be successful in this contest and thank you for supporting me with your vote!

***

Pöidlad pihku, et minu tegelastel läheb võistlusel hästi ja tänan ette, kui toetate mind oma häälega.    

6 comments:

 1. Really cute and I voted...good luck! :)

  ReplyDelete
 2. They're lovely!!! Great characters! I'm also participating :)
  Good luck!
  http://soldenochedecocrochet.blogspot.com.ar/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you! Good luck to your cute character as well! :)

   Delete
 3. You designed and made great circus amigurumi. I voted and wish you good luck in the contest.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much for your support, Margaret!

   Delete

Back To Top