Amigurumi panda pattern is available

Print Friendly and PDF
Panda pattern is finally finished, tested and for sale. I have written one free pattern before for a fuzzy kitten but writing a pattern for sale was a totally different task. It was challenging, time-consuming and very interesting for me. Five lovely ladies with different experiences in crocheting volunteered to test the pattern for me and gave me very useful comments. I worked really hard on that pattern and I am happy that it got many compliments and the highest rating from the pattern testers.  

My amigurumi panda pattern includes clear step-by-step instructions, useful tips and tricks and many photos of the whole process. 

Do you want to crochet a panda? You can find the pattern on Ravelry and Craftsy.   

***

Panda heegeldamise õpetus inglisekeelsena on nüüd valmis, testitud ja müügis. Olen enne kirjutanud ühe karvase kassipoja heegeldamise tasuta õpetuse, kuid õpetuse kirjutamine müügiks oli ikka täiesti teistsugune ülesanne. See pakkus palju väljakutset, oli väga aeganõudev ja mulle väga huvitav. Viis toredat naist, kellel on erinevad kogemused heegeldamise osas, pakkusid ennast vabatahtlikuks, et minu kirjutatud muster ära testida. Sain neilt ka palju kasulikke kommentaare. Töötasin selle õpetuse kallal väga hoolsalt ja olen õnnelik, et sain testijatelt palju komplimente ja ka kõrgeima hinnangu. 

Panda heegeldamise õpetus sisaldab selgeid samm-sammulisi instruktsioone, kasulikke nõuandeid ja palju pilte kogu protsessi kohta. Esialgu on õpetus saadaval ainult inglisekeelne, kuid kui tekib huvilisi ka eestikeelsele õpetusele, siis võtan kindlasti ka tõlkimise ette. 

Inglisekeelne õpetus on saadaval järgmistes kohtades: Ravelry ja Craftsy.   


 

No comments:

Post a Comment

Back To Top